Apartamenty

Twój apartament w Zakopanem U Giewonta

Chcesz poczuć tatrzański klimat w sercu polskich Tatr? Przeglądasz oferty na noclegi w Zakopanem? Znakomicie trafiłeś. U nas znajdziesz prawdziwie komfortowe apartamenty w Zakopanem. Wystrój, moc atrakcji i nasza gotowość do spełniania dodatkowych życzeń sprawi, że staniemy się Twoim apartamentem w Tatrach.

 
Wygodna baza wypadowa w Tatry i zwiedzanie Zakopanego
Oferujemy idealną lokalizację. Najstarsza, zabytkowa ulica, przy której zamieszkasz, wprowadzi Cię w góralski klimat. Podróż w regionalnej atmosferze będziesz kontynuować odpoczywając w naszych apartamentach i spożywając posiłki w karczmie obok. Stąd pieszo zwiedzisz Zakopane. Opuszczając swoje lokum, staniesz od razu na szlakach do największych atrakcji okolicznych gór.

Zapraszamy do wyboru spośród trzech apartamentów jedno- i dwupoziomowych. Każdy z nich zapewni komfortowy pobyt dla 4 do 6 osób. Gwarantujemy nowoczesne wyposażenie w góralskich klimatach. Wszystkie szczegóły aranżacji mają służyć Twojej wygodzie i sprawić, żeby pobyt był jedyny w swoim rodzaju. Gwarantujemy warunki do prawdziewgo wypoczynku w ciszy i spokoju,z daleka od ruchliwej ulicy. Dla chętnych zorganizujemy instruktora do jazdy na nartach na pobliskich stokach, przygotujemy ciekawą wycieczkę lub imprezę okolicznościową bądź integracyjną.

 
Apartament w Zakopanem na każdą okazję
Wczasy rodzinne, wypad w Tatry na długi weekend, pobyt narciarski, rocznica, niespodzianka dla bliskich? Każdy powód jest dobry, żeby nas odwiedzić. Gwarantujemy, że jak raz do nas dotrzesz, to wrócisz i zachęcisz do pobytu znajomych.

Skorzystaj zarezerwuj już dziś apartament na Twój najbliższy urlop!