Domek regionalny

U Giewonta Twój dom w Zakopanem
Szukasz wakacyjnego apartamentu w Zakopanem? A może potrzebne są domki do wynajęcia w sercu polskich Tatr? Trafiłeś idealnie nasz domek regionalny będzie znakomitym wyborem. Sprawdź jak wiele możemy zaoferować Tobie i Twoim bliskim!
 
Wszystko, co potrzebne dla wypoczynku
Wybierz jedną z dwóch izb regionalnych. Są one naprawdę przestronne i komfortowe. Na dwóch poziomach wygodnie wypocznie 5 osób. Poniższe zdjęcia pokazują oferowany klimat i wyposażenie. Zadbaliśmy o każdy szczegół dla Twojej wygody i oddania regionalnego klimatu. Do dyspozycji gości pozostaje zamknięty parking i narciarnia. Z każdej izby jest możliwość wyjścia na ganek i skorzystania z uroków ogrodu. Na posiłki zapraszamy do pobliskiej restauracji. Chętnie zorganizujemy imprezy okolicznościowe i integracyjne, jak również wycieczki.
 
W sercu stolicy polskich Tatr
Nasza lokalizacja sprawia, że na co dzień masz kontakt z kulturą góralską. Ulica, przy której zamieszkasz, jest najstarszą w całym Zakopanem. Od nas dotrzesz na własnych nogach do wszystkich najważniejszych punktów Zakopanego. Stąd wyruszysz na szlaki wiodące w najbardziej atrakcyjne rejony okolicznych gór. Blisko jest również do stoku narciarskiego, gdzie dla chętnych zapewnimy nadzór doświadczonego instruktora. Natomiast przysmaki góralskiej kuchni możesz poznać w regionalnej karczmie.

U Giewonta to Twój niepowtarzalny domek w z Zakopanem! Do wynajęcia nie tylko na wakacje czy ferie, ale przez cały rok. W górach każda pora roku jest pełna uroku. Zaproś swoich bliskich na niezapomniany pobyt w komfortowych warunkach.

Zamów już dziś, a będziesz do nas wracać regularnie.